Zaporožje imelo boljše orožje

Zreče -V Zrečah so v sredo rokometaši iz Velenja odigrali tretjo pripravljalno tekmo proti ukrajinskim prvakom, ekipi iz Zaporožja. Končni rezultat je bil 38:31 (15:13).

Tekmo so odlično začeli Velenjčani, ki so povedli s 4:0. Ekipa Zaporožja se je kmalu prebudila in pri rezultatu 8:5 za ose naredila delni izid 5:0. Vodstvo so Ukrajinci zadržali vse do konca polčasa, ko je rezultat na semaforju kazal 15:13.

Zgodba v drugem polčasu je bila podobna kot v drugi polovici prvega polčasa. Velenjčani so zapravili preveč stoodstotnih priložnosti in naredili preveč tehničnih napak, ki so še posledica neuigranosti. Ukrajinci so vse napake s pridom izkoriščali, tako je tudi prednost iz minute v minuto naraščala. Končni rezultat je bil 38:31.