Tudi Šmarčanom ne gre

Šmartno ob Paki – Druga liga je očitno težak zalogaj. To sta doslej občutila oba drugoligaša Rudar in Šmarno 1928. Ne gre jima tako, kot sta si zamislila. Rudar je spet padel v soboto, v nedeljo pa na domačem igrišču tudi Šmartno 1928. Na tekmi začelja lestvice, kjer so domači vsekakor pričakovali tri točke, so ostali brez vseh. Z 1:2 (0:2) jih je premagala ekipa Brda, tako, da so sedaj s tremi točkami in slabšo razliko v golih pristali na predzadnjem, petnajstem mestu lestvice, le malce nad njimi je Rudar, ki ima točko več (na trinajstem mestu med 16. ekipami).

Najhuje je, da se je na tekmi z ekipo Brd težje poškodoval 22-letni vratar Šmarčanov Filip Lojen, ki je ob bližnjem srečanju z nasprotnim igralcem dobil dvojni zlom ličnice in bo operiran v teh dneh.

Šmarčani so gola prejeli v 7. in 24. minuti, v 79. je zmanjšal Stian Džumhur. Lojen je dobil poškodbo v 30. minuti. Na golu ga je zamenjal Verdev.