Šoštanj nadaljuje dobre igre

V derbiju 6. kroga MČL Golgeter v Šoštanju, je domače moštvo, ki napreduje iz kroga v krog, pričakalo sosede iz Mozirja. Šoštanjčani so tokrat prikazali zelo dobro igro in zmagali z 2:0. Strelec obeh golov je bil Justin Delić, ki je najprej zadel v 37., nato pa še v 60. minuti. S to zmago so se Šoštanjčani točkovno izenačili z Mozirjem, imajo trinajst točk, za vodilnim Posavjem Krško pa oba zaostajajo za pet točk. Vodilni Krčani so pričakovano brez večjih težav odpravili trenutno zadnji Vojnik. Do polčasa so gosti zaostajali le za zadetek, potem pa so domači povečali pritisk in na koncu slavili s 4:0.
Žalec je pokazal, da je v tem delu Savinjske trenutno močnejši od sosedov iz Vranskega. Zmagal je s 3:1.
Na gostovanju v Laškem je bil uspešnejši Mons Claudius. Rogačani so do zmage 2:0 prišli po zaslugi odličnega prvega polčasa, v katerem so dosegli oba zadetka. Na srečanju med Ljubnim in Šentjurjem pa so domači povedli že v 5. minuti, gostom je uspelo izenačiti v 65. minuti, kar je bil tudi končni rezultat.