Rudar zabeležil še en poraz

Ljubljana – Danes ta se pomerili dve moštvi z dna lestvice, za obe, še posebej pa za Rudar,  je bila tekma izjemno pomembna, saj v tej sezoni še ni okus slasti zmage in je krepko na zadnjem mestu. Tudi tokrat se ni izšlo po želji gostujoče ekipe, čeprav je bil ob polčasu rezultat izenačen. Z 2:1 so bili boljši gostitelji, ki so se tako še bolj oddaljili od zadnjega Rudarja, ki so mu notranje razprtije na začetku sezone, očitno močno priškrnile možnost, da se to sezono izvleče izpadanja iz prve lige. Tudi menjave trenerjev doslej niso prinesle nobene koristi. Kljub vsem obljubam ekipa ni pokazala toliko, kot bi od prvoligaškega moštva lahko pričakovali.

Bravo je povedel v sedmi minuti iz enajstmetrovke, Rudar pa preko Miče Kuzmanovića izenačil v deseti minuti. V 65 minuti je bil za Bravo uspešen Džajić.

Rudar sedaj s sedmimi točkami, za devet točk zaostaja za današnjim tekmecem, ki je predzadnji.

Rudar bo na naslednji tekmi gostoval v Domžalah.