Zagrebu drugi polčas in zmaga

Velenje, 7. novembra – Rokometaši velenjskega Gorenja so v 7. krogu lige Seha izgubili proti Zagrebu s 23:25 (14:12).

Ekipi sta do te tekme v šestih krogih prišli do treh zmag, tokrat pa so bili boljši Zagrebčani, ki so zdaj pri štirih.

Velenjčani so v prvem delu prvega polčasa lovili zaostanek za gosti iz Zagreba, potem pa je Niko Medved je s tremi zaporednimi goli domače popeljal do vodstva z 10:7, isti igralec pa je poskrbel tudi za vodstvo z 12:10 in 14:12.

V drugem polčasu so domači prikazali dobro igro, a varovanci Kasima Kamenice niso zaostajali in so znali izkoristiti svoje priložnosti. Pet minut pred koncem so preko Stipeta Mandalinića povedli z 22:21 in prednost uspešno pripeljali do konca ter vknjižili nove točke.

Pri domačih je bil s petimi goli najboljši Nejc Cehte.

Velenjčani se bodo v 8. krogu 20. decembra merili z Meškovom iz Bresta.