Tudi tokrat ni šlo

Velenje – Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v zaostali tekmi 5. kroga končnice lige NLB (od 1. do 6. mesta) v gosteh premagali Gorenje Velenje s 27:24 (12:13).

Prvi polčas je bil  precej izenačen; nobena od ekip se dolgo ni mogla odlepiti, in sta se izmenjavali v vodstvu. Na začetku drugega polčasa je celo kazalo, da bodo rokometaši Gorenja nadgradili igro iz prvega dela in so morda že začeli razmišljati o zmagi, ko je Nejc Cehte v 34. minuti poskrbel za največje vodstvo domačih s 16:12. Toda potem je prišla kriza iz katere ni bilo več povratka in na koncu so Celjani tudi tokrat odnesli dokaj lahko zmago. S tem porazom je sanj o prvem mestu praktično konec, zelo se bo treba potruditi, da bodo vsaj drugi.