Ose se pripravljajo

Velenje – Velenjski rokometaši, ki so po dobrem tednu priprav v sredo odigrali prvo pripravljalno tekmo z romunskim moštvom HCM Constanta in izgubili, so v soboto v Rdeči dvorani odigrali že drugo pripravljalno tekmo. Tokrat so

s 37:24 premagali rokometaše avstrijskega Linza, šestouvrščeno ekipo lanske sezone prve avstrijske rokometne lige. Prvi preizkus v domači dvorani je zaznamoval predvsem izvrsten drugi polčas, ko so ga ose poleg dobre obrambe odigrale zelo dobro tudi v napadu.

Zoran Jovičić, trener Gorenja Velenja:

»Danes nam je nasproti stal lažji nasprotnik, zato smo v prvem polčasu poskusili z igranjem novega sistema v obrambi (5:1). Ta v prvem delu še ni bila na nivoju, ki bi si ga sam želel, poleg tega pa tudi v napadu nismo blesteli. Za drugi polčas pa lahko rečem le to, da je bil odličen, kar se je pokazalo tudi pri končnem rezultatu.«