Ob jezeru le točka

Velenje – Nogometaši Rudarja in Gorice so se v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije na stadionu ob jezeru razšli z neodločenim izidom 2:2 (0:1).

Velenjčani so na prvi tekmi pod vodstvom Almirja Sulejmanovića, ki je zamenjal Marijana Pušnika, osvojili točko. Pred domačimi gledalci so vodili še v 82. minuti, a so se na koncu morali zadovoljiti s točko. Knapi so tako ostali na predzadnjem mestu na lestvici in jih čaka še nekaj stresnih tednov tekmovanja.

Najprej so v prvem polčasu v 16. minuti povedli goste, v drugem pa so domači igralci najprej izenačili, nato pa dosegli vodilni gol, a je tako ostalo le nekaj minut, saj so Primorci spet izenačili.

Strelci: 0:1 Smajlagić (16.), 1:1 Črnčič (66.), 2:1 Škoflek (74.), 2:2 Halilović (82.).

Velenjčane v naslednjem krogu čaka težko gostovanje v Ljubljani.