Gorenje tekmovanje sklenilo z zmago

Sarajevo, 7. marca – V dvoboju dveh neenakovrednih moštev, Izviđač Ljubuški je zadnja ekipa lige Seha, z vsega eno zmago, so se morali Velenjčani za nove tri točke, ki so jih vsaj začasno pripeljale na šesto mesto, pošteno potruditi. Prvi del je sicer kazal drugačen razplet. Moči so bile izenačene le v uvodnih minutah, že v 10. minuti pa so Velenjčani povedli z 9:4 in napovedali zmagovalca. V uvodu je blestel predvsem Niko Medved (dosegel je 11 golov), prednost pa je počasi naraščala do rekordnih +9 (18:9).  Potem je nastopil mrk gostujoče ekipe in domačini so do polčasa vodstvo gostov ublažili na (20:14).  Po odmoru so se  domači še naprej počasi pobirali  in  se v 46. minuti približali na 23:25 ter napovedovali senzacijo. A do nje le ni prišlo, saj sta Velenjčane do zmage popeljala v tem delu igre dobro razpoložena Gregor Potočnik, skupaj je dosegel 12 golov, pa tudi Rok Ovniček. Tekma se je končala z rezultatom 36:32 za velenjsko ekipo.