Rudar do točke

Velenje, 6. avgusta – Nogometaši velenjskega Rudarja in Krškega so se v 3. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1). Strelca sta bila 0:1 Da Silva (24.), 1:1 Tučić (54.).

Velenjčani so v dvoboju s Krškim sicer prišli do prve točke v sezoni, a so upali na več. Na koncu so lahko še zadovoljni, da jim je  Milan Tučić zagotovil izenačujoči zadetek v uvodu drugega polčasa. Krčani so namreč imeli kar nekaj lepih priložnosti tudi za zmago, a so prav tako lahko zadovoljni, saj se s sedmega gostovanja v Velenju vračajo šestič neporaženi. Velenjčani imajo očitne težave s prenosom žoge v napadalno tretjino gostov, saj preredko ogrožajo nasprotnikova vrata. To ni posebej spodbudna popotnica, saj bodo knapi v 4. krogu prihodnji ponedeljek gostili Muro, ki je v tem kolu kar s 5:1 odpravila favorizirane Domžale.