Iz Zagreba brez točk

Velenjski rokometaši so v torek popoldan odigrali tretjo tekmo lige SEHA Gazprom. Nasproti jim je v gosteh stal Zagreb, ki ga vodi selektor slovenske rokometne reprezentance Veselin Vujović. Obe moštvi sta imeli do zdaj po eno zmago in poraz.

Za Zagrebčane je tekma proti slovenskemu podprvaku pomenila začetek slovenskega paketa, ki jih čaka v tem tednu. V soboto bodo namreč v prvem krogu lige prvakov gostovali v Zlatorogu pri RK Celje Pivovarna Laško. Že ob polčasu je bilo jasno, da je Zagreb tokrat občutno boljši, saj je prvi del tekme zaključil z rezultatom 13:7 v svojo korist. Tekma se tudi v drugem polčasu ni odvijala po željah velenjskih igralcev in se je končala z veliko razliko 28:21 v korist domačinov.

Naslednji dvoboj Gorenje čaka v četrtek, 29. septembra, in sicer proti ekipi RK Vardar na gostovanju v Skopju.