Celjani so se rešili poraza

Velenje, 24. februarja – Velenjski ljubitelji rokometa so videli odličen začetek tekme svojih ljubljencev. Ti so prvi del do polčasa igrali odlično in odšli na odmor s solidno prednostjo štirih golov (16 : 12). Tudi v nadaljevanju so igrali dobro in v 43 minuti je bilo je bil rezultat še vedno24 :20. Potem pa je domačim zmanjkalo zbranosti ali moči in Celjani so izenačili na 24 : 24. Velenjčani so nato zapravili napad, Celjanom pa je zmanjkalo časa za pravo zaključno akcijo.
Celjani so nazadnje v Rdeči dvorani, ki se je danes prvič uradno pokazala v novi črno-rumeni podobi, izgubili 18. septembra 2013. Po četrti medsebojni tekmi v tej sezoni statistika ostaja v prid pivovarjem, ki so dobili tri tekme in eno remizirali, čeprav so bili na današnji večji del časa daleč od uspeha.
Velenjčane sedaj v soboto, 5. marca, čaka gostovanje v Trebnjem.