Danes tudi pokali za najboljše

Danes bo dogajanje v prenovljenem Smučarskoskakalnem centru Velenje pestro že pred uradno otvoritvijo novih skakalnic. Ob 16. uri bo v prireditvenem šotoru razglasitev najboljših skakalcev, skakalk in nordijskih kombinatorcev ter razvrstitev najboljših slovenskih klubov v smučarskih skokih in nordijski kombinaciji za zimsko sezono 2016/2017 v pokalu Cockta. Smučarsko skakalni klub Velenje je v minuli sezoni osvojil tretje mesto tako v pokalu Cockta kot tudi v absolutni razvrstitvi vseh slovenskih klubov. Velenjski nordijski kombinatorci so tudi v tej zimski sezoni pokazali, da so najboljša ekipa, saj bodo na razglasitvi prevzeli zmagovalni pokal kot najboljši klub v Sloveniji. Med velenjski nordijski kombinatorcije član Marjan Jelenko zasedel 2. mesto, 3. mesto pa Vid Vrhovnik. Pri mladincih do 20 let je 2. mesto zasedel Rok Jelen, 3. mesto pa Gašper Brecl ter Ožbej Jelen. Pri mladincih do 16 let pa je 2. mesto dosegel Jan Bombek. Smučarka skakalka Jerneja Brecl pa je prevzela pokal za 1. mesto v kategoriji članice in 2. mesto v kategoriji mladinke do 20. let.