Turnir veteranov in rekreativcev

V Rdeči dvorani je bilo odigrano že 22. odprto prvenstvo Velenja za rekreativce in veterane v namiznem tenisu. Tokratnega turnirja, ki velja tudi za računalniško lestvico Slovenije, se je udeležilo kar 105 igralcev in igralk iz Slovenije, Hrvaške, Italije, Nemčije in celo iz Izraela. Tekmo sta odprla direktor občinske uprave MO Velenje Iztok Mori in strokovna sodelavka Športne zveze Velenje Katja Mijoč. Na turnirju so se zvrstili številni boji med zanimivimi tekmovalci, med njimi pa so odlično nastopili mnogi Velenjčani. Omenimo le Tadeja Voduška, ki je tekmoval v dveh starostnih kategorijah in se lahko pohvali z dvema zmagama in enim drugim mestom.

Najboljši rezultati za igralce veteranske sekcije Tempa: pri moških do 39 let je zmagal Tadej Vodušek, na tretjem mestu je bil Jure Pejovnik. V kategoriji od 40 do 49 let je zmagal Tadej Vodušek. V kategoriji 50 do 59 let je slavil Andrej Godec, tretji je bil Ivan Zera. V kategoriji od 65 do 69 je bil Fredi Vodušek tretji, Slavko Kovač je zmagal v tolažilni skupini. V kategoriji žensk do 49 let je Klavdija Grobelšek osvojila tretje mesto. V kategoriji moški dvojice od 40 do 60 let sta slavila Zera/Gajšek, pred Vodušek/Godec in Škerlak/Ročnik. V kategoriji moški pari nad 60 let sta slavila par Tempa Vodušek/Kovač. V kategoriji ženski pari sta slavili Krmelj/Ramšak, tretji sta bili par Grobelšek/Majerič. Tekmovanje se glede na odziv drugo leto nadaljuje s 23. odprtim prvenstvom Velenja za veterane in veteranke namiznega tenisa.