Tudi tokrat ni šlo

Velenje – Nogometaši velenjskega Rudarja in Celja so se v 17. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 3:3 (3:2). Rudar je tako še 17. tekmo zapovrstjo brez zmage in je trdno na zadnjem mestu, Celjani so na petem. A tokrat so se vsaj izkazali Rudarjevi strelci, kar  morda napoveduje več sreče v prihodnje.

Prvi polčas v Velenju je ponudil kar pet zadetkov, od tega so tri dosegli domači nogometaši. Najprej je mrežo Celjanov zatresel Borna Petrović, potem pa je bila kmalu dosojena še najstrožja kazen, ki jo je zanesljivo v gol spremenil Dominik Radić. Toda nato je sledil padec v igri in Celjani so le v dveh minutah poravnali izid. Že v sodniškem dodatku je sledilo novo veselje domačinov, ko je z glavo zadel Mićo Kuzmanović,  za 3:2. Toda tudi to vodstvo ni dolgo zdržalo, že v 51. minuti so Celjani izid spet poravnali. Sledilo je rahlo zatišje, pa še nekaj poskusov na obeh straneh, a rezultat se ni več spremenil.

Velenjčani bodo v 18. krogu 23. novembra gostovali pri Bravu.