Rudar dovolil Dravi, da je odtekla

Rudar je na domačem igrišču odigral še eno povprečno tekmo in dovolil, da Drava igrišče ob jezeru zapusti neporažena. Vsekakor so igralci in navijači pričakovali končno  domačo zmago, saj je Drava tudi ena od ekip z dna lestvice, Rudar pa vsaj teoretično boljši. A se je ponovno pokazalo, da je teorija nekaj, volja na igrišču pa povsem drugo. Po debelem vodstvu dve proti nič (že v 3. minuti je zadel Miloš Jovičić, v 13 pa David Kašnik), so domači popustili in odšli na odmor z rezultatom 2:2 in zadovoljstvom, da ni bilo še slabše. V drugem polčasu so domači (Nace Koprivnik v 50. minuti) spet povedli, a proti koncu tekme, ponovno prejeli izenačujoči gol.

No, golov je bilo res obilo in gledalci so lahko uživali vsaj v tem. Seveda so bili na koncu igralci Drave (ki ostajajo na predzadnjem mestu) navdušeni, domačini (ki so trenutno osmi), pa bodo morali v tekme vložiti precej več žara, če želijo iz sivega povprečja.