Rudar do remija

Velenje, 25. septembra – Nogometaši velenjskega Rudarja in Maribora so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).
Velenjčani so proti Mariborčanom prišli do točke, a so lahko nezadovoljni, saj so bili v drugem polčasu boljši in nevarnejši tekmec od izbrancev Darka Milaniča. Ti so sicer po 11 krogih na drugem mestu in za vodilno Olimpijo zaostajajo za štiri točke. Na drugi strani je Rudar na sedmem mestu z 12 točkami, toliko jih ima tudi osmo Krško.
V prvem polčasu, ko je bil Maribor boljši, je zadetek dosegel Milivoje Novaković. V drugem polčasu je v 66. minuti izenačil Vručina. Igralci Rudarja so nato močno stisnili obroč okoli Mariborčanov, a je rezultat ostal nespremenjen.
Velenjčani bodo v 12. krogu v soboto gostovali v Kopru.