Rudar do novega remija

Murska Sobota – Nogometaši Mure in velenjskega Rudarja so se v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).

Mura je dobila prva dva dvoboja z Rudarjem v sezoni, tokrat pa kljub temu, da si je priigrala vodstvo, ni zmogla čez gostujočo oviro. Rudar je sicer še vedno brez zmage (pogrešal je Roberta Pušaverja) in daleč zadaj, predzadnji Tabor mu ob tekmi manj beži za 13, osmouvrščeni Bravo pa že za 15 točk. Kljub temu pa kaže vse boljše igre.

V prvem polčasu so bili domači bolj nevaren nasprotnik, v drugem pa so Velenjčani v 55. minuti izenačili, potem ko je lepo podajo Josipa Filipovića z desne strani s strelom z glavo unovčil Sanjin Lelić, ki je vstopil v igro na začetku drugega dela.

Rudar bo v 25. krogu gostil sežanski Tabor.