Rudar brez koncepta

Velenje – Nogometašem velenjskega Rudarja se očitno vse bolj poznajo številne menjave trenerjev in prodaje igralcev in so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili tudi proti Bravu, in to doma kar z 1:4 (0:2).

Velenjčani, ki jih po novem vodi Nikola Jaroš, tega sicer danes ni bilo na klopi zaradi kazni, tudi po četrtini prvenstva ostajajo brez zmage. Peti poraz so jim zadali novinci v ligi iz Ljubljane, junak tekme pa je bil Aljoša Matko z dvema zadetkoma. Velenjčani s tem porazom ostajajo čisto na dnu in čeprav so na trenutke opozorili nase, so  vendar delovali neusklajeno ter prepuščali iniciativo nasprotniku.

V 89. minuti pa je poraz malce ublažil  Damjan Trifković, ki je mojstrsko izvedel prosti strel s 25 metrov in zadel desni zgornji kot tekmečevih vrat.

Velenjčani bodo v 10. krogu prihodnjo nedeljo gostili Domžale, kjer si s takšno igro ne morejo obetati drugega, kot nov poraz.