Rudar poražen v Domžalah

Domžale – Nogometaši Domžal so v 19. krogu Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Rudar Velenje z 2:1 (1:0). Rudar, ki je letos iz Domžal že odnesel točko, je tokrat pokazal  premalo, saj so se knapi večino časa branili, bili so nerazpoloženi in tako tudi po 19. krogu ostajajo brez zmage.

Tudi gostitelji, ki so sicer pletli mrežo okoli tekmečevih vrat, niso bili posebej učinkoviti in spretni, a so v zadnji minuti prvega polčasa vendarle dosegli gol. Domači so bili boljši tekmec tudi v drugem delu, a je tudi Rudar imel nekaj priložnosti. V 76. minuti pa so domači povišali vodstvo.

Gostje so sicer hitro odgovorili in si  priigrali nekaj upanja, potem, ko je po kotu, ki ga je izvedel Krefl, v kazenskem prostoru najvišje skočil in zadel Leo Ejup. Dominik Radić bi lahko nekaj minut kasneje morda celo izenačil izid, a je bil njegov strel preslab, da bi presenetil domačega vratarja.