V Velenju boljše Celje

Velenje – Nogometaši velenjskega Rudarja so v 26. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Celju z 0:3 (0:0).

Tekma od katere so si domači veliko obetali, še posebej po uspešnem spopadu z Olimpijo, gotovo ni izpolnila pričakovanj. Še več. Močno je spet zakomplicira njihov boj za obstanek v prvi ligi.

V tej sezoni je bilo takšnih nepotrebnih spodrsljajev res preveč. To pa jim tudi odtujuje gledalce in sponzorje, zato zelo resen pogovor v slačilnici nikomur ne bi škodil.

Velenjčani so tokrat že v 33. minuti na igrišču ostali le z deseterico, saj si je Damjan Trifković zaradi prekrška nad Žanom Benedičičem takrat prislužil drugi rumeni karton. Na razmočenem terenu je v drugem polčasu deseterica neuspešno branila rudarjev gol. Celjani pa so si lahko dali duška.