Tudi nogometaši s Celjem nimajo sreče

Celje, 24. novembra – Nogometaši Celja so v 17. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 2:0 (0:0).

Celjani so se z zmago vsaj začasno povzpeli na četrto mesto na lestvici, potem ko so v drugem polčasu dvakrat našli pot do mreže Velenjskega Rudarja, ki mu ob 70-letnici kluba ne gre po načrtih, saj je doživel že deseti poraz v sezoni in ostaja predzadnji. Prvi polčas celjsko-velenjskega obračuna ni postregel s posebej razburljivo predstavo, gosti pa so le redko prihajali do ugodnih položajev za strel. V 56. minuti so Celjani le povedli in le šest minut pozneje podvojili prednost. Velenjčani tudi v nadaljevanju niso bili preveč nevarni in rezultat je ostal nespremenjen. Velenjčani bodo v nedeljo gostili Triglav.