Spet le remi

Nogometaši Rudarja in Cherrybox 24 Tabor Sežane so se v 7. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:1).
Tabor in Rudar sta si nazadnje stala nasproti v sezoni 2017/18, ko sta se srečala v prvem krogu pokala Slovenije. Takrat so za favorite veljali Velenjčani, a so jih Sežančani presenetili in nadigrali s 3:1. Tokrat sta si moštvi razdelili točke.
Bolje so tekmo začeli domači in v devetnajsti minuti je Borna Petrović s prvencem razveselil domače navijače. Žal so gostje štirideseti minuti izenačili.
Vratar Sežane je bil nemočen spet v dvainpetdeseti minuti, a so si gostje v 81.minuti ponovno priigrali izenačenje. Rudar je še četrtič letos remiziral in ostaja brez zmage.
V prihodnjem krogu, v nedeljo bo gostoval pri Celju.