S Trimom le neodločeno

Velenje, 10. novembra – Rokometaši velenjskega Gorenja in trebanjskega Trima so se v tekmi 9. kroga lige NLB razšli z neodločenim izidom 31:31 (15:14). To je bilo pravzaprav neprijetno presenečenje, saj so bili domači vsaj papirnati favoriti. Na koncu so se morali zadovoljiti s točko in so sicer zadržali tretje mesto na prvenstveni lestvici, medtem ko so Trebanjci na sredini razpredelnice.

Izbranci domačega trenerja Zorana Jovičića so prikazali preveč toplo-hladno predstavo. Začeli so naravnost sijajno in po devetih minutah vodili s 7:2, v nadaljevanju pa močno popustili in Dolenjcem omogočili, da so jih ujeli. Tudi drugi polčas je sprva bolje kazalo Velenjčanom, a se jim na koncu ni izšlo in ekipi sta se razšli z neodločenim izidom.

Gorenje bo v prihodnjem krogu v sredo, 14. novembra, gostovalo na Dolu pri Hrastniku.