Rudar spet dobil petardo

Nogometaši Olimpije so v 7. krogu Prve lige Telekom Slovenije v nedeljo premagali Rudar Velenje s 5:0 (2:0). Zmaji, ki so se v četrtek v Trnavi poslovili od evropskih tekmovanj, so pokazali odlično igro in niso bili prav nič utrujeni, kar se za igralce Rudarja ne more reči, saj jim niti približno niso bili kos.

Olimpija je hitro zagospodarila na domači zelenici in že na polčas odšla z dvema goloma prednosti. Po tretjem golu v drugem polčasu in po tistem, ko je v 61. minuti še Cene Kitek zaradi prekrška dobil rdeč karton, pa je igra gostov povsem razpadla in zato dodatna dva gola v njihovi mreži nista niti kakšno presenečenje.

Rudar na lestvici vse bolj tone in trener Marijan Pušnik, predvsem pa njegovi igralci, bodo moral resno razmisliti, kako naprej.