Rudar presenetil tudi Maribor

Velenje – Igralci Rudarja so se tudi tokrat izkazali, saj se do konca niso zadovoljili s porazom, ki se je nakazoval od začetka tekme. Dino Hotić je  v 11. minuti s pravim projektilom z roba kazenskega prostora poslal žogo pod prečko za 1:0. Maribor je nato v nadaljevanju nadziral položaj na zelenici. Velenjčani pa niso resneje ogrožali vrat Jasmina Handanovića.  Tudi v drugem polčasu se je nadaljevala dokaj umirjena igra na obeh straneh. Po izključitvi Kronavetra v 72. minuti, pa se je Rudar le prebudil in ko je že kazalo, da se bo vendar moral zadovoljiti s porazom je Radić v izteku dvoboja izenačil. Ostaja  vtis, da bi še z bolj podjetno igro in z večjo samozavestjo Rudar lahko presenetili povprečni Maribor in si zagotovili celo vse tri točke.