Na pripravah poškodba Stojnića

Rokometaši Gorenja Velenja so včeraj odigrali tretjo pripravljalno tekmo nove sezone. V Podčetrtku jim je nasproti stala beloruska ekipa SKA Minsk. Tekma se je zaradi poškodbe Darka Stojnića končala v prvih minutah drugega dela. Po nenamernem udarcu je obležal na igrišču, obe ekipi pa sta po pogovoru sklenili, da se tekma v 33. minuti tudi uradno zaključi. Krožnega napadalca velenjske ekipe je oskrbela zdravniška služba, več o Darkovem stanju pa bo znano v prihodnjih dneh po pregledu v bolnišnici.

Rezultat polčasa je bil 20:17 za igralce Minska, ob prekinitvi pa je bilo 21:19 za tekmeca iz Belorusije.

Člansko moštvo RK Gorenje Velenje se sedaj odpravlja na pot. V Nemčiji jih namreč ta vikend čaka močan mednarodni turnir.