Mura z igralcem več premočna za Rudarje

Murska Sobota, 20. oktobra – Nogometaši Mure so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 2:1 (1:1).

Sobočani so se Velenjčanom, pri katerih zaradi kazni nista smela igrati Klemen Bolha in Robert Pušaver, oddolžili za avgustovski poraz in se s četrto zmago v sezoni utrdili v sredini lestvice. Na drugi strani je Rudar, ki je praktično ves drugi polčas igral z igralcem manj, doživel že osmi poraz in ostal pri dnu lestvice.

Prvi polčas se je po enakovredni igri končal z 1:1. Gostitelji so povedli v 26. minuti, Velenjčani pa hitro izenačili, ko je po podaji Harisa Dedića v 32. minuti  z glavo zadel Milan Tučić.

V drugem polčasu je že v 47. minuti pordečel Kašnik in v 72. minuti je domačinom uspelo unovčiti številčno prednost.

Velenjčani bodo v  14. krogu gostili Aluminij.