Drugoligaški farmacevti odpravili Rudar

Novo mesto, 26. oktobra – V četrtfinalu se je Krka pomerila z Rudarjem in že na prvi tekmi v Velenju presenetljivo slavila z 2:0. Kljub temu je bil prvoligaš še vedno favorit za napredovanje, kar je včeraj na povratni tekmi v Novem mestu v prve pol ure tudi pokazal.
Knapi so rabili samo 27 minut, da so izničili drugoligaševo prednost in ko so mnogi že mislili, da bodo v nadaljevanju tekme dokončali delo, je sledilo vstajenje farmacevtov.
Ti so v zadnjih sekundah prvega polčasa z izjemnim zadetkom Miha Kostanjška, ki je silovito in natančno meril s skoraj tridesetih metrov, izid najprej znižali, nato pa je isti igralec na začetku drugega polčasa zadel še za 2:2. In pri tem rezultatu je tudi ostalo.