Doma premagali SC Ferlach

Rokometaši Gorenja so v sredo (15. 8. ) odigrali drugo pripravljalno tekmo v velenjski Rdeči dvorani in zabeležili drugo domačo zmago (30:26), polčas 14:10. Nasprotnik je bil avstrijski SC Ferlach, za katerega igra trojica bivših velenjskih os (Rok Golčar, Anže Ratajec in Blaž Kleč), trener moštva pa je nekdanji trener črno-rumenih, Ivan Vajdl.

Naslednji preizkus rokometaše iz Šaleške doline čaka v petek, ko bo članska ekipa gostovala na turnirju v madžarskem Csurgu.

Ibrahim Haseljić, rokometaš Gorenja: »Tekmo smo dobro odprli. Tako obramba in napad sta odlično funkcionirala in že v začetku tekme smo si priigrali dobro razliko. Ob koncu polčasa se je nasprotna ekipa približala in razliko, s katero smo pričeli drugi del smo obdržali do konca tekme. Obramba in napad sta na današnji tekmi delovala super, celotna ekipa pa je pokazala dobro igro.«